Zapraszamy do udziału w bezpłatnym szkoleniu

Biuro Programu „Niepodległa”, Związek Powiatów Polskich oraz Starostwo Powiatowe w Wołominie zapraszają na szkolenie przeznaczone dla pracowników jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych, które odbędzie się 26 listopada 2019 roku, w Powiatowym Centrum Dziedzictwa i Twórczości w Wołominie, ul. Orwida 20, 05-200 Wołomin.

Warsztaty skierowane są przede wszystkim do pracowników jednostek samorządu terytorialnego, samorządowych instytucji kultury i organizacji pozarządowych oraz wszystkich osób zainteresowanych realizacją projektów animacyjnych. W trakcie szkolenia uczestnicy zapoznają się z definicją działań animacyjnych, poznają narzędzia przydatne przy realizacji projektów dotyczących dziedzictwa, w tym projektów finansowanych z programów dotacyjnych Biura Programu „Niepodległa” oraz zaprojektują własne działania.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY 

szczegóły w linku https://www.zpp.pl/artykul/1651-jak-zrealizowac-dzialanie-animacyjne-w-oparciu-o-lokalne-dziedzictwo-kulturowe-szkolenie-w-wolominie

Może Ci się również spodoba