Moje Natchnienia

W niedzielę, 22 października została otwarta wystawa „Moje Natchnienia”, która poświęcona jest autorskiej twórczości malarskiej, graficznej i rysunkowej Andrzeja Kalety. Jest to artysta wszechstronny, z wykształcenia konserwator malarstwa i rzeźby polichromowanej, posiadający osiągnięcia w takich dziedzinach jak projektowanie architektoniczne, aranżacja wnętrz i elewacji, ogrodów, witrażownictwo, projektowanie form przemysłowych.Wieczór rozpoczął się w Fabryczce koncertem muzyki relaksacyjnej Ajana Musica, który był połączeniem śpiewu intuicyjnego z dźwiękami różnego rodzaju własnoręcznie wykonanych instrumentów, a także fletów, perkusji oraz instrumentów etnicznych.

Po koncercie zaprosiliśmy naszych gości do Galerii gdzie, oprócz obejrzenia prac prezentowanych na wystawie, mogli porozmawiać z autorem.

Dopełnieniem wrażeń artystycznych była Biała Woda, której magiczny głos stworzył tło do wystawy. Śpiewowi artystki towarzyszył akompaniament nastrojowej muzyki elektronicznej w wykonaniu Artura Telakowca.

Może Ci się również spodoba